І так чому ж ми пишаємося нашими колясками торгової марки Donatan?

На жаль, у нас в Україні дуже і дуже мало виробників, які створюють свій товар або продукт саме в Україні … І коли ми почали шукати коляску для особистого користування, то зрозуміли, що вибір зовсім невеликий - або досить дорогі, але вже відомі бренди, або дешеві китайські товари сумнівної якості…

Саме тому ми вирішили самі створити товар, який був би доступний більшості, і в той же час був би якісним і надійним!
На початку 2000-го року ми почали активно шукати в Європі заводи і комплектуючі, які могли б задовольнити наші запити за якістю тканин, фурнітури, пластика та ін., що створює комфорт в якісному візку. Так з'явилася перша коляска Донатан. Звичайно, це було ще дуже далеко до того, що є у нас зараз, але навіть свою першу модель, ми вже могли з упевненістю показати своїм рідним і друзям. Ми самі особисто тестуємо коляски, прислухаємося до відгуків наших близьких і покупців і постійно вдосконалюємо наші моделі, щоб сміливо дивитися в очі кожному, хто буде користуватися нашими колясками!

Наш головний принцип - робимо все як для себе! Ми не стоїмо на місці, наші коляски зроблені як для себе, адже спочатку вони і задумані були для наших дітей і дітей наших знайомих і близьких. Мода і стиль змінюється з року в рік, а якість візочків Донатан залишається таким же надійним, як і найперша модель.

Приєднуйтесь до великої сім'ї Donatan і підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах і стежте за нашими новинами.

Дізнавайтеся про акції першими