Про Donatan

DONATAN
Комфорт поколінням

Наша ціль - створити максимальний комфорт сім'ям, які відчули радість батьківства!

Наша ціль - створити максимальний комфорт сім'ям, які відчули радість батьківства! Зростання дітей з Donatan це справжне задоволення усім поколінням - від немовлят, до їх батьків, бабусь та дідусів. Обирайте зручність, комфорт та сучасний дизайн!

Для нас немає єдиного джерела натхнення. Але для нас справжнє джерело це діти і любов до них.

Для нас немає єдиного джерела натхнення. Але для нас справжнє джерело це діти і любов до них. Бути батьком дуже приємно з багатьох причин. Не остання з них - те, яким крутим ви здаєтеся своєму малюкові. В його очах ви супервисока і неймовірно сильна людина, яка знає відповіді на всі мислимі питання.

Народження проекту - Donata'n почалося ще в 2001 році.

Народження проекту - Donatan почалося ще в 2001 році. Спочатку були створені коляски «для себе» - для особистого користування, для діток наших знайомих і друзів. Несподівано, наші коляски дуже сподобалися друзям, і хороші відгуки почали швидко поширюватися. Кількість запитів на створення колясок зросла! У зв'язку з таким ходом подій було прийнято рішення - випускаємо коляски в маси!

Ми хотіли, щоб наші діти, діти наших дітей, знайомі знайомих користувалися тільки якісним товаром!

Ми хотіли, щоб наші діти, діти наших дітей, знайомі знайомих користувалися тільки якісним товаром! Наше велике виробництво виросло з маленької сімейної майстерні, саме звідси й виникло ім'я бренду. Кожна буква в "Donatan" - це перша буква імені кожного з творців :)

Звичайно, для того, щоб створити велику лінійку і відповідати за якість та довговічність, потрібно було непогано попрацювати і особисто протестувати всі моделі.

Звичайно, для того, щоб створити велику лінійку і відповідати за якість та довговічність, потрібно було непогано попрацювати і особисто протестувати всі моделі. Тому повноцінно ми почали продавати коляски Donatan в 2008 році.

Donatan - ще молодий український виробник

Donatan - ще молодий український виробник, але з європейським стандартом якості і європейськими матеріалами, який за час свого існування завоював любов у своїх покупців.

Ми - бренд, який відповідає за якість, довговічність та різноманітність вибору!

Ми - бренд, який відповідає за якість, довговічність та різноманітність вибору!
Ми - бренд, який любить свою справу і передає свою любов покупцеві через якісний товар - ультрамодні і сучасні коляски Donatan.
Ми бренд - який несе відповідальність за свій продукт в повній мірі!

Ми створили Donatan, самі будучи батьками, і тому знаємо кожну емоцію, яку проживає молодий тато або мама, перебуваючи перед вибором!

Ми створили Donatan, самі будучи батьками, і тому знаємо кожну емоцію, яку проживає молодий тато або мама, перебуваючи перед вибором! І з задоволенням, теплом і турботою допоможемо "не прогадати" і запропонувати дійсно те, що потрібно саме вашій родині.

пн-пт с 10:00 до 19:00

сб с 11:00 до 17:00